Misie na włosy

Misie na włosy

Każda czynna życiowo, aktywna kobieta boryka się z problemami pędzącego czasu i napierającej ze wszystkich stron codzienności, z jej kłopotami i problemami. Stres, nieodpowiednia, zmiany hormonalne, problemy w pracy, choroby metabolizmu, ciąża, menopauza, życie w zanieczyszczonym środowisku to czynniki mające wpływ na stan naszego organizmu, w tym także w dużej mierze włosów.

Włosy od razu reagują na wszystkie zmiany zachodzące w naszym środowisku i organizmie. Gdy dojdzie do tego nieodpowiednia pielęgnacja lub w ogóle jej brak, bardzo szybko zauważymy, w jak złej kondycji znajdują się nasze włosy. Można się przed tym uchronić w niesamowicie prosty sposób. Efektywną metodą jest dostarczenie organizmowi odpowiednich ilości minerałów, mikroelementów i witamin, odpowiadających za stan naszych włosów. Najskuteczniejszym sposobem na przywrócenie równowagi organizmowi jest stosowanie odpowiednich suplementów diety, które te niedobory pomogą uzupełnić.

I to wcale nie musi być nudne, nie musi być nieprzyjemnym obowiązkiem. Nie musisz stosować czasochłonnych zabiegów, nudnych odżywek, nijakich tabletek ani kapsułek czy banalnych naparów. Chcesz mieć piękne i zdrowe włosy? Jedz żelki! Nasze żelkowe misie na włosy to suplement diety w postaci pysznych żelków dla dorosłych. Każdy pyszny miś, którego zjesz, zawiera aż 13 składników odżywczych, przede wszystkim takich, jakich potrzebują Twoje włosy. Dzięki nim Twoje włosy pozostaną zdrowe, będą miały intensywny kolor i blask.
Składniki odżywcze, zawarte w żelkowych misiach, pokrywają w polecanej do spożycia dawce 100% lub więcej dziennego zapotrzebowania. Misie na zdrowe włosy dostarczają uderzeniową porcję biotyny, do tego selen i cynk, które zagwarantują zdrowie Twoim włosom, a poza tym niacynę i witaminę A, które mają dobry wpływ na skórę głowy, i również miedź, dzięki której włosy odzyskają głęboki kolor i zdrowy  blask, oraz witaminę E, wspomagającą ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym, czyli stanem zakłócenia równowagi między wolnymi rodnikami a przeciwutleniaczami w naszym organizmie, co prowadzi do zagrożeń poważnymi chorobami, w tym głównie nowotworami.

Jak działają żelkowe misie?

Zjadając dwa misie dziennie dostarczysz swoim włosom następujące ilości dobroczynnych składników odżywczych: biotyna 500% Referencyjnej Wartości Spożycia, niacyna i witamina E po 200% Referencyjnej Wartości Spożycia, selen, cynk, miedź i witamina A po 100% Referencyjnej Wartości Spożycia. Tak wysokie dawki mikroelementów i witamin gwarantują szybki i wyraźny efekt kuracji, a także ogólną poprawę stanu i jakości zdrowia.
Piękne włosy to zdrowe włosy. Musisz o nie dbać. Tylko dostarczając włosom odpowiednią ilość wymaganych składników sprawisz, że będą one w doskonałej kondycji. Pomogą Ci w tym nasze misie na włosy, które dostarczają silną dawkę biotyny w dziennej porcji, i całkowicie zaspokajają zapotrzebowanie włosów na cynk i selen – główne pierwiastki, dzięki którym włosy są mocne i zdrowe. Dla zapewnienia wspaniałej głębi koloru i blasku istotne jest dostarczenie włosom miedzi. Pełna rekomendowana dzienna dawka tego mikroelementu sprawi, że kolor Twoich włosów będzie pod pełną ochroną i nie będziesz już musiała martwić się odbarwieniami, ponadto włosy będą lśnić jak nigdy wcześniej.

Jedno opakowanie to sześćdziesiąt misiów, czyli dawka na cały miesiąc. Taka ilość pozwoli Ci na ocenę jakości i skuteczności żelkowej kuracji. A gdy przekonasz się do naszego produktu, z pewnością zechcesz więcej. Już nigdy nie będziesz chciała wrócić do swoich poprzednich włosów. Misie-żelki to nowa jakość życia. Do tego miś jest nie tylko skuteczny. Miś jest także smaczny. Znakomity, pomarańczowy smak sprawia, że nie traktujesz tego jak kuracji – żelkowe misie na włosy to zwykła, słodka przyjemność.
Misiowe żelki sprawdziło w praktyce wiele kobiet. dla wielu stały się atrakcyjną alternatywą uciążliwych kuracji, wiążących się niemal zawsze z wytrąceniem z rytmu dnia i stratą cennego czasu. Misie czasu nie zabierają. Misie zajmują chwilę, a ta chwila to chwila czystej przyjemności.