Chcesz mieć piękne oraz zdrowe włosy? – sięgnij po misie

Zdrowe i piękne włosy

Wiosenne przesilenie
Nadchodzi wiosna. Coraz więcej czasu spędzamy przed lustrem, obserwując swoje ciało, cerę oraz włosy. Niebawem lato oraz upragniony urlop, no i oczywiście plaża oraz piękne bikini.

Ale cóż, zima dała nam się we znaki, cera troszkę szara, przydałoby się pozbyć tej małej fałdki na brzuchu i zrobić coś z włosami. Ale co im właściwie dolega? Zróbmy szybką diagnozę. Straciły swoją objętość, przedmiot naszej dumy. Końcówki tak jakby się zaczęły rozdwajać? A gdzie podział się ich blask oraz świetlistość cery? Nawet farbowanie nie pomogło. A po każdym kolejnym myciu na szczotce tak jakby trochę więcej włosów? Jak mieć piękne oraz zdrowe włosy? Czy powinno się pójść do lekarza? Zmienić dietę? A może sięgnąć po jakieś tabletki?

A może zdecydować się na misie na zdrowe włosy!

Misie na zdrowe włosy to smaczne pomarańczowe żelki dla dorosłych. A żelki to suplement diety dla kobiet oraz mężczyzn oczywiście. Każdy miś zawiera aż 13 składników odżywczych niezbędnych w codziennej diecie. Głównym celem, dla którego zostały skomponowane to przywrócić blask, zdrowie i intensywny kolor naszym włosom. Misie na zdrowe włosy przywracają również świeżość i koloryt naszej skórze.

Co mają w sobie misie?

Wystarczy każdego dnia poczęstować się dwoma żelkami, aby w niedługim czasie zauważyć spektakularny efekt. Tylko dwa żelki dziennie, a w 100% dostarczamy naszemu organizmowi i naszym włosom oczywiście wszystko czego potrzebują. Codziennie nasze włosy wymagają; biotyny, cynku oraz selenu, które mają istotny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie skóry oraz włosów. Miedź z kolei wpływa na utrzymanie prawidłowej pigmentacji włosów, sprawia, że włosy lśnią i utrzymują intensywny kolor. Witamina A oraz niacyna pomagają naszej skórze utrzymać świeżość oraz blask, z kolei witamina E chroni nasze komórki przed stresem oksydacyjnym, czyli w dużym uproszczeniu zapobiega starzeniu się komórek.

Miśki a kalorie

Każdemu dorosłemu żelki kojarzą się oczywiście z cukrem. Ale to nie misie! Ich celem jest dostarczyć organizmowi witamin, a nie słodyczy. Każdy misiek posiada tylko 3 kalorie. To tylko trochę więcej niż szklanka herbaty niesłodzonej, która ma 2 kalorie. Misiek w żaden sposób nie jest modyfikowany genetycznie, za to jest produktem bezglutenowym oraz bezlaktozowym. Mogą cieszyć się nimi nawet osoby unikające produktów spożywczych mających w składzie gluten czy laktozę.

Jak stosujemy misie?

Aby misie na zdrowe włosy przyniosły pożądane efekty, trzeba pamiętać, jak z nich korzystać, aplikujemy tylko dwa misie dziennie. Są one tak bogate w niezbędne naszym włosom składniki, że nie powinno się przekraczać tej ilości. Zwłaszcza, jeśli nasza codzienna dieta jest niezwykle urozmaicona oraz jesteśmy pewni ,że dostarczamy sobie podstawową ilość witamin i składników mineralnych koniecznych do prawidłowego funkcjonowania każdego organizmu. Miśków nie połykamy, tylko dokładnie gryziemy a dopiero później połykamy. Zawartość żelków powinna przeniknąć do naszego organizmu jeszcze w górnej części układu pokarmowego. Wtedy szybciej i skuteczniej organizm je przyswaja. Misie, mimo swojego uroczego wyglądu i konsystencji nie powinny być stosowane przez dzieci. Zapotrzebowanie u dzieci na witaminy jest inne niż u dorosłego człowieka. Nie powinny też stosować ich kobiety w ciąży i mamy karmiące niemowlaki. W takim przypadku lep

iej używać suplementów przeznaczonych tylko i wyłącznie dla nich.

Ekonomiczne opakowania miśków

 

Producenci miśków na zdrowe włosy zatroszczyli się również o to, aby zakupiona ilość miśków była jak najbardziej ekonomiczna.W jednym opakowaniu mieści się 60 misiów, czyli przy dawce dwa razy dziennie wystarcza na jeden miesiąc. A ponieważ i tak jest to duże opakowanie do przechowania przez okres miesiąca, należy pamiętać w jaki sposób oraz gdzie należy je umieścić. Zawsze w suchym oraz ciemny miejscu i tam, gdzie panuje temperatura pokojowa. Pamiętać także należy, a tyczy się to wszystkich leków i suplementów, by znajdowały się poza zasięgiem dzieci, dla których żelowy misiek to najlepszy na świecie cukierek.
Każdego dnia i z każdym misiem nasze włosy i cera będą piękniejsze.